Jaunumi
Mēs lepojamies! Bērnudārza bērni piedalās konkursos

Šajā mācību gadā Līgatnes novada pirmsskolas izglītības iestādes audzēkņi piedalījušies vairākos konkursos un guvuši atzinības. Konkursi rīkoti gan Vidzemes reģiona, gan republikas mērogā.

2012. gada oktobrī ZAAO rīkoja konkursu pašvaldību pirmsskolas izglītības iestāžu 5-7 gadus veciem bērniem  „ZAAO pastkarte”, kurā piedalījās mūsu bērnudārza 7. Grupa, skolotājas Silvija Rijniece un Laila Kisļicka. Šajā konkursā atzinības saņēma seši labāko zīmējumu autori.    Viens no sešu labāko darbu autoriem ir mūsu iestādes audzēknis Rolands Rozentāls, kurš kopā ar skolotāju Silviju Rijnieci    15. maijā dosies uz Valmieru saņemt pelnīto balvu.    
Rolanda Rozentāla zīmējums konkursam „ZAAO pastkarte”
2013. gada marta mēnesī „Mana Aptieka” organizēja bērnu zīmējumu konkursu „Man patīk sportot”. Zīmējumā bērni bija atainoja, kā viņi sporto. Darbiņus nogādāja tuvākajā „Mana Aptieka” aptiekā līdz 31. martam. Visi zīmējumi tika izvietoti redzamā vietā un no 2. aprīļa notika balsošana, kas turpinājās līdz pat 22. aprīlim. Katram aptiekas apmeklētājam bija iespēja nobalsot par to zīmējumu, kurš patika visvairāk. Katra aptieka noteica 3 uzvarētājus.  Šajā konkursā piedalījās mūsu bērnudārza 2. grupas bērni, skolotājas Inga Buša un Solveiga Līdaka un 3. grupas bērni, skolotāja Ivita Neiberga. 3. grupas audzēknis Viestards Klints bija viens no trim uzvarētājiem un ieguva vērtīgas un veselīgas balvas no Mana Aptieka.
Jau astoto gadu pēc kārtas A/S „Balticovo” aicina ikvienu interesentu piedalīties konkursā „Krāso! Sūti! Svini!”. Šajā gadā grupiņas, piedaloties šajā konkursā varēja laimēt ekskursiju uz AS „Balticovo” un vēl daudz dažādus pārsteigumus. Šajā konkursā godalgotas vietas mūsu audzēkņi neieguva, bet mēs esam pateicīgi 3. grupas skolotājai Veronikai Akmenei un 7. grupas skolotājām Silvijai Rijniecei un Lailai Kisļickai par ieguldīto darbu un radošajām idejām, kā arī visiem bērniem, kuri darbiņus gatavoja.
Foto: Ieva Tralle
12.aprīlī Cēsu Bērnu un jauniešu centrā jau piekto reizi notika ikgadējais Cēsu vēsturiskā rajona popgrupu un solistu konkurss – festivāls „Dziesmas spārnos 2013”. Šajā festivālā piedalījās mūsu 7. grupas solisti Anete Tralle un Jēkabs Sebastians Mudulis, skolotāja Inga Mudule. Abi mūsu audzēkņi saņēma atzinības par piedalīšanos.
20. aprīlī Cēsu 2. Pamatskolā notika ikgadējais Mazo vokālistu konkurss „Cēsu Cālis 2013”, kurā piedalījās mūsu audzēknes Elizabete Sitniece, skolotāja Dace Zariņa un Adriana Tūce, skolotāja Gunita Liepiņa. Abas meitenes saņēma žūrijas atzinības.
  

Līgatnes novada pirmsskolas izglītības iestādes vadītāja Gunita Liepiņa

2013-05-08