Jaunumi
Mēs lepojamies! Esam priecīgi par mūsu bērnudārza bērnu veiksmīgo sniegumu konkursā "Dziesmas spārnos"

 

11. aprīlī Cēsīs Bērnu un jauniešu centrā notika ikgadējais vēsturiskā Cēsu rajona bērnu popgrupu un solistu konkurss- festivāls „Dziesmas spārnos”, kurā piedalījās arī trīs Līgatnes novada pirmsskolas izglītības iestādes audzēkņi- Ance Gulbe, Laura Ramāne, Gustavs Grinbergs. Viņu vecuma grupā dziedāja 15 bērni vecumā no 6- 9 gadiem.

            Esam priecīgi par mūsu bērnudārza bērnu veiksmīgo sniegumu konkursā, jo visi trīs bērni saņēma pateicību par piedalīšanos konkursā.

Īpašs prieks ir par Gustavu Grinbergu, kuram šī bija pirmā uzstāšanās reize kā solistam, taču viņa vizuālais šarms un dziedātprasme pārliecināja žūriju un viņš konkursā ieguva godpilno 3. vietu. Gustavs dziedāja M. Zelmenes, J. Tabūnes dziesmu „Putnu dziesmas skan”.

Savukārt Ance Gulbe kopā ar Gustavu Grinbergu izpildīja Daces Cabes dziesmu „Dāma” un  pārsteidza žūriju ar savu interesanto un atraktīvo sniegumu, iegūstot žūrijas atzinību par Skatuviski izteiksmīgu priekšnesumu.

Esam gandarīti arī par Lauras Ramānes izpildīto dziesmu „Lieldienu rītiņā”.

Īpašs paldies Gustava Grinberga tētim par fonogrammām dziesmām „Dāma” un „Putnu dziesmas skan”, kuras viņš ierakstīja šim konkursam, bet kuras vēl daudzus gadus varēsim izmantot gan nodarbībās, gan svētkos.

 

Līgatnes novada pirmsskolas izglītības iestādes mūzikas skolotāja: Gunita Liepiņa

Foto galeriju skatīt šeit

 

2014-04-22