Jaunumi
„Meža olimpiādes 2012" pusfinālā ir iekļuvusi Ineta Bērziņa - Līgatnes novada vidusskola

MEŽA OLIMPIĀDE

Olimpiādi organizē a/s „Latvijas valsts meži” vides izglītības programmas „Izzini mežu” un Mammadaba meistarklase ietvaros. Meža olimpiādes mērķis ir rosināt skolotājus iekļaut vispārējās izglītības mācību priekšmetos tēmas un pasākumus, kas saistīti ar zināšanu, pieredzes un iemaņu gūšanu, skolēniem esot tiešā saskarē ar mežu, apkārtējo vidi. 

Šī gada „Meža olimpiādes” tēma bija īsts izaicinājums pedagogiem – Informātika mežā! Tomēr vairāk kā 190 Latvijas skolotāji pierādīja, ka ir pietiekami radoši un zaļi, lai mežā ienestu datorzinības un informātikas klasē – mežu. Kopumā par iekļūšanu Meža olimpiādes finālā cīnījās 195 skolotāju stundu apraksti, kurus profesionālā žūrija vērtēja gan pēc atbilstības skolu standartiem, gan arī pēc radošuma un oriģinalitātes. Cīņa un diskusijas par labākajiem darbiem bija sīva, bet galu galā labāko sešiniekā iekļuva:

„Meža olimpiādes 2012" Pusfinālā ir iekļuvuši:

·         Agita Kukurāne - Rugāju novada vidusskola

  • Sanita Zveja - Rīgas 6.vidusskola
  • Ineta Bērziņa - Līgatnes novada vidusskola
  • Ilze Cīrule - Vecumnieku vidusskola
  • Anda Freimane – Mazzalves pamatskola

·         Dace Kļava - Gulbenes Bērzu sākumskola

Sveicam uzvarētājus! Lai noskaidrotu savas klases zinošāko puisi un meiteni – „Meža olimpiādes” finālistus, 21.maijā savā starpā sacentīsies sešu pusfinālā iekļuvušo skolu audzēkņi. Savstarpējā sacensībā skolēni noskaidros klases zinošāko puisi un meiteni, kuri jau jūnija beigās kā vienota komanda kopā ar skolotāju startēs „Meža olimpiādes” finālā Tērvetes dabas parkā.

Veiksmi 1.b klases skolēniem un viņu līdzjutējiem pusfinālā!

2012-05-18