Jaunumi
Nedēļas nogalē vakcinēs piecas prioritārās grupas

 

 No 23.aprīļa līdz 25.aprīlim, no plkst.9.00 līdz plkst.17.00 Cēsu vakcinācijas centrā Bērzaines ielā 2a notiks prioritāro grupu vakcinācija ar Pfizer-BioNTech Covid-19 vakcīnu Comirnaty. Cēsu centrā šajā nogalē pieejamas 870 vakcīnas. Prioritāro grupu personas aicinātas pieteikties uz noteiktu laiku portālā manavakcina.lv

 
Iepriekš piesakoties vietnē manavakcina.lv vai zvanot pa tālruni 67847498, liela mēroga vakcinācijas centros tiek aicināti vakcinēties:
  • Seniori 60+;
  • Iedzīvotāji ar hroniskām slimībām;
  • Personas, kuras dzīvo vienā mājsaimniecībā ar smagi slimiem bērniem / bērniem ar imūnsupresiju;
  • Smagi slimu personu aprūpētāji;
  • Izglītības iestāžu darbinieki;
  • Operatīvo dienestu darbinieki/valsts darbības nepārtrauktībai kritisko funkciju darbinieki, ja darba devējs jau ir iesniedzis informāciju par personu vienotajā vakcinācijas tīklā “ViVaT”.
 
Papildu informācija par prioritārajām grupām skatāma ŠEIT.
 
Par savu piederību prioritārajai grupai iedzīvotāji var pārliecināties, atverot vietni manavakcina.lv, kurā sistēma apkopojusi datus no PMLP datubāzes, slimību reģistriem, kompensējamo zāļu sarakstiem, kā arī nozaru ministriju iesniegtajiem profesiju sarakstiem. Ja prioritārā grupa ir atvērta, tad papildu dokumenti vai apliecinājumi nav nepieciešami. Persona var reģistrēties vakcīnas saņemšanai sev ērtā liela mēroga vakcinācijas centrā.
 
Lai varētu pieteikties un veikt vakcināciju:
  1. Jāatver vietne manavakcina.lv un jāaizpilda pieteikums vakcīnai, ja tas vēl nav aizpildīts;
  2. Ja iedzīvotāja prioritārā grupa ir atvērta, tad jāizvēlas kalendārs no tiem liela mēroga centriem, kas darbosies šajā nedēļas nogalē, atzīmējot sev vēlamo laika intervālu;
  3. Jāsagaida sistēmas apstiprinājums (sms/e-pasts);
  4. Jāierodas vakcinēties uz izvēlēto vietu un apstiprināto laiku. 
 
Iedzīvotāji aicināti nākt uz liela mēroga vakcinācijas centriem tikai gadījumā, ja saņemts apstiprinājums no vietnes manavakcina.lv par vakcināciju, kā arī nākt uz vakcinācijas centriem ne ātrāk kā 15 minūtes pirms sava apstiprinātā vakcinācijas laika.
 
Jautājumu gadījumā par centru darbību iedzīvotāji aicināti zvanīt uz bezmaksas informatīvo vakcinācijas tālruni 8989.
2021-04-24