Jaunumi
Noskaidro, cik veikls valodas vingrotājs esi!

“Valodas vingrotava” ir digitāla spēle, kurā skolēni sacenšas par vērtīgām balvām, vienlaikus atsvaidzinot savas latviešu valodas un literatūras zināšanas. Spēle norisinās 3 kārtās – februārī, martā un aprīlī.

Jautājumi ir par latviešu valodu un literatūru, kā mūsdienu valodu, tā klasiku.
Katrs mēnesis ir veltīts vienam autoram un viņa darbiem. Februāra autors ir Vilis Plūdons.

Kā spēlēt?
1. Reģistrējies vai pieslēdzies spēlei, izmantojot šīs lapas kreisajā pusē esošo reģistrācijas logu.
2. Norādi informāciju par sevi, ja esi skolēns, tad arī par savu klasi un skolu!
3. Atbildi uz spēles jautājumiem un krāj punktus. Vairums atbilžu ir atrodamas portālā letonika.lv. Uzlabo savu rezultātu, izspēlējot spēli vairākas reizes. Vairāk par rezultāta noteikšanu lasi spēles nolikumā.
SVARĪGI: Spēlēt var ikviens, bet par balvām sacenšas tikai skolēni. Ja esi skolēns, reģistrējoties spēlei, neaizmirsti norādīt savu skolu un klasi!

Balvas
Katras kārtas noslēgumā 3 mēneša vingrotāji – 3 skolēni, labāko rezultātu īpašnieki, – saņems dāvanu karti kinoteātra Multikino apmeklējumam 2 personām.
Spēles noslēgumā maijā apbalvosim labāko skolēnu, klasi un skolu. Vingrošanas lielmeistars – skolēns, kurš 3 kārtu kopvērtējumā būs ieguvis lielāko punktu skaitu, saņems Tildes Biroja gada abonementu un studijas Jump in dāvanu karti 5 personām. Aktīvākajai un gudrākajai klasei dāvināsim kasti ar gardo Karl Fazer Travel šokolādi. Erudītākā skola iegūs letonika.lv, žurnālu Ilustrētā Junioriem un Ilustrētā Pasaules Vēsture gada abonementus.

Paldies spēles satura partneriem - Rīgas Imantas vidusskolai. Jautājumus sagatavot palīdzēja Ingūna Helviga, Silvija Ludženiece, Anitra Līkanse, Gunta Kaula.

avots: www.letonika.lv


Publicēts 2017. gada 22. februārī

2017-02-22