Jaunumi
Paplašinās SIA „CĒSU KLĪNIKA” strādājošo ārstu loks!

SIA „CĒSU KLĪNIKA” kolektīvs savā darbinieku lokā ir uzņēmusi Rīgas Stradiņa Universitātes ceturtā mācību gada rezidenti traumatoloģijā-ortopēdijā Inesi Breidi.

Lai gan jaunā speciāliste CĒSU KLĪNIKĀ strādā nedaudz vairāk kā mēnesi, paveiktais darbs no pacientu puses ir atzinīgi novērtēts –veiktas 2 operācijas- spieķa kaula lūzuma fiksācija un elkoņa kaula lūzuma fiksācija, kā arī ambulatoro pieņemšanu laikā konsultēti vairāku pacienti. Dr. I.Breide ir cēsiniece, absolvējusi Draudzīgā Aicinājuma Cēsu Valsts Ģimnāziju,  ir priecīga par piedāvāto iespēju atgriezties Cēsīs un sniegt medicīnisko palīdzību bijušā Cēsu rajona teritorijā izvietoto novadu iedzīvotājiem. Savus nākotnes plānus  ārste saista ar specializāciju rokas un pleca ķirurģijā, kur neatsverami ir kolēģu pieredze un atbalsts, kas CĒSU KLĪNIKĀ netiek liegts nedz no galvenās ārstes Dr. A. Skrastiņas puses, nedz no ārsta ortopēda – traumatologa Dr. A. Skirmaņa puses, kopīgi operējot.

 CĒSU KLĪNIKU  Dr. I.Breide  vērtē kā augstākā līmeņa lokālo slimnīcu, kurā izmantojot vismodernākās ķirurģiskās ārstēšanas metodes, tiek nodrošināta  augstākā medicīniskā kvalitāte un optimāla aprūpe. Jaunā speciāliste novērtē CĒSU KLĪNIKĀ piedāvātos darba apstākļus –augstā līmeņa operāciju zāles, atsaucīgo un kompetento personālu operāciju blokā un neatliekamās medicīniskās palīdzības un uzņemšanas nodaļā ar observācijas vienību.

Intervijas laikā jaunā ārste atklāj, ka ikdienas darbā saskaras ar vairākām komiskām situācijām, kad dodoties uz ķirurģijas-traumatoloģijas nodaļu apraudzīt pacientus un iepazīstinot ar sevi, biežākie jautājumi ir „Labdien māsiņ, kur ir ārsts?” „Vai Jums ir 16?”, bet tā kā jaunajai speciālistei ir lieliska humora izjūta, tad pacientiem tiek atbildēts ar smaidu.

Un nobeigumā-Dr. Breide aicina pacientus nebaidīties no ārsta, nākt savlaicīgi, tādējādi samazinot ārstēšanas laiku un izmaksas.

2014-01-28
Laika ziņas
Aptaujas