Jaunumi
Pēdējā iespēja pieteikties "Vidzemes Uzņēmēju dienām 2017"

Vēl tikai līdz 31. martam iespējams pieteikties dalībai Latvijas lielākās uzņēmēju biedrības Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras (LTRK) Vidzemes nodaļas un Valmieras pilsētas pašvaldības rīkotajās “Vidzemes Uzņēmēju dienās 2017”, kas notiks no 19. līdz 21.maijam, Valmieras Kultūras centrā, Rīgas ielā 10, Valmierā.

            Plānots, ka pasākumā piedalīsies vairāk nekā 200 dalībnieku, tādēļ aicinām izmantot iespēju un pieteikties gan uzņēmējus, gan amatniekus, lai parādītu Vidzemes iedzīvotājiem plašo preču un pakalpojumu klāstu. “Vidzemes Uzņēmēju dienas 2017” apmeklēs arī viesi no Igaunijas, Lietuvas, Krievijas, Baltkrievijas un arī Itālijas.

            Pašreiz dalību pasākumā apmeklējuši arī desmit Vidzemes novadu pašvaldības, kas piedalīsies ar saviem stendiem: Ape, Alūksne, Beverīna, Burtnieki, Smiltene, Kocēni, Pārgauja, Rauna, Gulbene un Lubāna. Kā ik gadu, izstādē izglītības jomu pārstāvēs Vidzemes augstskola, Valmieras, Smiltenes un Priekuļu tehnikumi, kā arī Cēsu profesionālā vidusskola. Jau tradicionāli “Vidzemes Uzņēmēju dienās 2017” piedalīsies tādi zināmi uzņēmumi kā A/S “Valmieras stikla šķiedra”, A/S “Brīvais vilnis”, SIA “Venden”, SIA “Stoller”, u.c. Vēl tiks pārstāvētas apdrošināšanas un banku, būvniecības, dārza un maža tehnikas, mēbeļu un mājas interjera priekšmetu ražotāju un dažādas citas nozares, kā arī valsts iestādes – Latvijas Republikas Patentu valdes, Valsts Darba inspekcija un citas.

            “Vidzemes Uzņēmēju dienās 2017” plānotas aktivitātes gan bērniem, gan pieaugušajiem, tostarp SIA “S Lauris” sadarbībā “VOLVO truck Latvija” organizēs akciju  ar mērķi veicināt bērnu drošību uz ceļiem. Ar īpaši sportiskām aktivitātēm  apmeklētājus izklaidēs Vidzemes olimpiskais centrs. Kā ik gadu izstādē būs  loterijas, degustācijas un citas aktivitātes. Dalībnieki  piedāvās  lieliskas atlaides, akcijas  produktiem un pakalpojumiem.

Izstādi organizē Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras Vidzemes nodaļa sadarbībā ar Valmieras pilsētas pašvaldību. Pieteikties vēl iespējams zvanot pa tel.20264530 vai rakstot e-pastu valmiera@chamber.lv

Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) ir politiski neitrāla uzņēmēju biedrība, kurā apvienojušies visu Latvijas reģionu un tautsaimniecības nozaru mikro, mazie, vidējie un lielie uzņēmumi. Pēc biedru skaita LTRK ir lielākā uzņēmēju biedrība, kurā apvienojušies vairāk nekā 1800 individuāli biedri un vairāk kā 60 uzņēmēju biedrības. LTRK individuālo biedru – uzņēmumu – apgrozījums 2014.gadā pārsniedza 17,5 miljardus eiro.

LTRK pārstāv savu biedru - uzņēmēju intereses valsts un pašvaldību institūcijās, cīnoties par labāku biznesa vidi, kā sniedz praktisku atbalstu saviem biedriem, palīdzot celt uzņēmumu konkurētspēju, kā arī atrast jaunus sadarbības partnerus Latvijā un ārvalstīs.

LTRK ir pilntiesīga starptautiskā tirdzniecības un rūpniecības kameru tīklojuma - vairākus gadu simtus darbības pieredzi uzkrājušo un daudzu miljonu visas pasaules uzņēmēju apvienojošo Eiropas Tirdzniecības un rūpniecības kameru asociācijas (EUROCHAMBRES) un Starptautiskās Tirdzniecības palātas (ICC) - biedre.

Biedrība ir viena no vecākajām Latvijas nevaldības organizācijām – LTRK ir uzņēmēju balss un atbalsts jau vairāk nekā 80.gadu!

 

Papildu informācijai: 

Rūta Grikmane

Sabiedrisko attiecību konsultante

 

Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera

Kr. Valdemāra iela 35, Rīga, LV-1010, Latvija

T. + 371 67830825

M. + 371 29630923

F. + 371 67820092

pr@chamber.lv

www.chamber.lv


Publicēts 2017. gada 28. martā

 

2017-03-28
Laika ziņas
Aptaujas