Jaunumi
Piedalies fotokonkursā "Eiropa manā dzīvē" un dodies uz Briseli!

Lai veicinātu iedzīvotāju izpratni par Eiropas Parlamenta lomu un atspoguļotu Eiropas Savienības ieguldījumu Latvijas attīstībā, portāls “Valmieras Ziņas” sadarbībā ar Eiropas Parlamenta deputātu Krišjāni Kariņu arī šogad rīko fotokonkursu “Eiropa manā dzīvē”. 

Eiropas Parlamenta deputāts Krišjānis Kariņš (“Vienotība”/ETP): Latvijas interesēs ir stipra un vienota Eiropa. Neskatoties uz notikumiem ap iespējamo Lielbritānijas izstāšanos no Eiropas Savienības, mums ir jāstiprina tās brīvības, kuras mums sniedz Eiropa – pakalpojumu, preču un cilvēku brīva kustība. Tas ir mūsu valsts ekonomikas dzinulis. Eiropas devums mūsu valsts attīstībā ir redzams mums viss apkārt. Reizēm to pamanām vairāk, reizēm mazāk. Tomēr sakārtoti ceļi, jauni skolu un klašu aprīkojumi, nosiltinātas ēkas un daudzas citas lietas, kas paveiktas ar Eiropas Savienības finanšu atbalstu, liek mums daudz biežāk lepoties ar savu pilsētu, novadu, valsti.

Aicinām konkursa dalībniekus izcelt tās labāk lietas, kas ir paveiktas 12 gadu laikā, kopš Latvija ir Eiropas Savienības dalībvalsts. Nobildējies pie jaunbūvētā tilta, atjaunotās skolas, iekoptā parka savā pilsētā vai novadā, atsūti bildi no kāda projekta vai pieredzes apmaiņas brauciena, ko atbalstījusi Eiropas Savienība! Veidosim labo darbu galeriju kopā!

“Salīdzinot ES finansējumu pret iedzīvotāju skaitu, mēs esam trešā lielākā naudas saņēmējvalsts – uz katru iedzīvotāju vairāk nekā 3000 eiro. Turklāt saņemtā nauda ir kā dāvana mūsu tautsaimniecībai. Cik veiksmīgi vai neveiksmīgi mēs to protam izmantot, tas jau ir mūsu pašu ziņā,” uzsver Krišjānis Kariņš.

Konkursā var piedalīties ikviens interesents, sūtot fotogrāfijas uz e-pastu: redakcija@valmieraszinas.lv līdz 2016.gada 9.oktobrim (ieskaitot). Fotogrāfijās ir jābūt redzamam jums pašam. Iesniegtajam darbam obligāti jāpievieno arī nosaukums un neliels apraksts (līdz 5 teikumiem). Ar konkursa nolikumu varat iepazīties šeit.

Labāko fotogrāfiju autori tiks uzaicināti uz tikšanos ar Krišjāni Kariņu Valmierā un saņems speciālbalvas no Eiropas Parlamenta. Divi konkursa dalībnieki izlozes kārtā saņems iespēju doties ceļojumā uz Briseli.


Publicēts 2016. gada 23. septembrī

2016-09-23