Jaunumi
RTU Cēsu filiāle aicina uz lekciju "Nākotnes izglītība"

Piektdien, 23. martā, plkst. 14.30 Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Cēsu filiālē notiks RTU Tālmācības centra un RTU Cēsu filiāles pētnieces Lauras Dzelzkalējas lekcija «Nākotnes izglītība».

Lekcijā viņa sniegs ieskatu futurologu prognozēs par izglītības nākotni, stāstīs par e-mācību potenciālu, to, kādas e-mācību platformas, tiešsaistes izglītības kursus varam izmantot jaunu zināšanu un kompetenču iegūšanai, kā arī esošo papildināšanai.

Uz lekciju aicināts ikviens, kurš vēlas uzzināt par iespējām savu zināšanu un prasmju pilnveidošanu, izmantojot digitālos rīkus.

Lekcija ir viens no Digitālās nedēļas pasākumiem, kas norisinās visā Latvijā no 19. līdz 23. martam. To Latvijā organizē Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija un Latvijas Informācijas un komunikācijas tehnoloģijas asociācija sadarbībā ar partneriem un reģionālajiem koordinatoriem Eiropas kampaņas ALL Digital Week 2018 ietvaros. Latvijā Digitālā nedēļa notiek jau devīto reizi (agrākais nosaukums – E-prasmju nedēļa).

Papildu informācija:
Jānis Naglis,
RTU Cēsu filiāles direktora vietnieks
Tālr. 64119003
E-pasts: janis.naglis@rtu.lv

Informāciju sagatavoja:
Sandra Salmiņa,
RTU Cēsu filiāles
sabiedrisko attiecību vadītāja
Tālr.: 64119003, 29464622
E-pasts: sandra.salmina@rtu.lv

2018-03-18