Jaunumi
SIA "Līgatnes komunālserviss" aicina darbā sētnieku/-ci

SIA “Līgatnes komunālserviss”  aicina darbā

SĒTNIECI/-KU

(profesijas klasifikatora kods 9613 01)

Galvenie darba pienākumi:

Augšlīgatnē, Līgatnes pagastā, Līgatnes novadā teritorijā tīrības un kārtības  nodrošināšanā vasaras un ziemas sezonās (Nītaures, Sporta, Skolas, Dārza iela, Laivenes teritorija) un veikt citus vienkāršus sezonai raksturīgus uzkopšanas darbus.

Prasības pretendentiem:

  • augsta pienākuma un atbildības sajūta par veicamo darbu;
  • labas komunikācijas un sadarbības prasmes;
  • spēja patstāvīgi pieņemt lēmumus un uzņemties atbildību.

Mēs piedāvājam:

  • pusslodzes darbu (20 stundas nedēļā);
  • darbu profesionālā komandā;
  • stabilu darba vidi;
  • adekvātu atalgojumu un sociālās garantijas.

Amatam noteiktā mēnešalga  231.00 EUR mēnesī

Pieteikuma vēstuli, izglītības un profesionālās darbības aprakstu (CV) un vēlams norādi uz atsauksmēm, iesniegt līdz 2019. gada 27. maija pulksten 12.00, nosūtot uz e-pastu komunalsrviss@ligatne.lv, pa pastu vai iesniegt personīgi SIA “Līgatnes komunālserviss”, “Skaļupēs”, Līgatnes pagastā, Līgatnes novadā, LV- 4108.

Kontaktpersona: Vita Zilgalve, mob.t. 29265518.

2019-05-07
Laika ziņas
Aptaujas