Jaunumi
Siguldas jaunieši un brīvpātīgie no Eiropas valstīm Mīlestības stiprināšanas nedēļā viesojas Līgatnē

Siguldas novada jauniešu iniciatīvu centrs "Mērķis" jau piekto gadu dodas uz Siguldas novada skolām un biedrībām  Mīlestības stiprināšanas nedēļā  par godu Lāčplēša dienai un Latvijas Republikas 99. proklamēšanas gadadienai.

Aktivitātes ietvaros bērni un jaunieši iegūst krāsainas patriotiskas aproces, kopā tiek noskaidrota latvju zīmju nozīme, kā arī bērni un jaunieši tiek aicināti piedalīties Siguldas novada pašvaldības organizētajos pasākumos par godu valsts svētkiem. Pirmo gadu "Mērķis" devās arī uz Līgatnes novada vidusskolu un bērnudārzu.

Mīlestības stiprināšanās nedēļā piedalās arī Eiropas Brīvprātīgā darba jaunietes Andrea (Spānija), Tetiana (Ukraina), Antonietta (Itālija), Luisa (Madeiras sala) un Nilgun (Azerbaidžāna) – viņas stāsta par sevi un dalās pieredzē par savas valsts neatkarības dienas svinībām.

Pasākumi tiek organizēti Erasmus+ programmas projekta „EVS 4 sustainable life" ietvaros, lai stiprinātu savas valsts patriotismu bērnos, jauniešos, brīvprātīgajos, kā arī veicinātu toleranci starp dažādām valstīm un viņu kultūrām.

Arī Līgatnes bērnu dārzā darbosies Eiropas brīvprātīgā darba veicēja Tamāra (Tamar) no Gruzijas, kas bērniem mācīs angļu valodu un īstenos aktivitātes vietējiem iedzīvotājiem.

Pasākuma fotogalerija

 

2017-11-09