Jaunumi
Šajā nedēļas nogalē Līgatnē

 

21. augustā (sestdien) plkst. 19:00 rehabilitācijas centra “Līgatne” pagalmā izskanēs jaunu latviešu kamermūzikas albuma “Ēnu spēles upē”/ “Shadow Games in the River” prezentācijas koncerts, ko ieskaņojis Trio Ambre: flautiste Ilona Meija, čellists Ivars Bezprozvanovs un pianiste Dzintra Erliha

Albumā “Ēnu spēles upē” ieskaņoti izcilu latviešu skaņražu: Tālivalža Ķeniņa, Pētera Vaska, Imanta Zemzara, Daces Aperānes, Lolitas Ritmanis un Jāņa Lūsēna kamermūzika. Vairāki albumā iekļautie darbi ir pirmatskaņojumi un veltīti tieši mūziķiem: ASV dzīvojošās komponistes Daces Aperānes skaņdarbu cikls “Sapņu ainavas”, kas veltīts Trio Ambre 2020.gadā, Jāņa Lūsēna skaņdarbi “Tranquil” un “Astoria” no cikla “Mūzika nebijušām kinofilmām”, kas pārlikti tieši Trio Ambre sastāvam (2020) , kā arī ASV dzīvojošās komponistes, “Dvēseļu puteņa” filmas mūzikas autores Lolitas Ritmanis skaņdarbs klavierēm “Aiz loga”, kas 2020.gadā veltīts pianistei Dzintrai Erlihai. 

Sīkāk par pasākumu Facebook: https://fb.me/e/1biq2qXS6

Šo piektdien, 20. augustā, Ieva un Raitis cienās Jūs ar neapstrādātu kakao* no Peru un uzspēlēs dziesmas uz ģitāras pie ugunskura - gan latviešu, gan angļu valodā.

Muzicēt sāksim plkst. 19.00. Ja vēlaties radīt mūziku kopā, droši ņemiet līdzi arī savus mūzikas instrumentus.

Pasākuma rīkotājs: Pils Pagrabi

Kā jau ierasts, Pils Pils pagrabi būs atvērti no plkst. 13.00, un visas dienas garumā būs iespējams nobaudīt Āzijas tējas, bet vakarā cienāsim arī ar uzkodām.

---

* Neapstrādāts kakao (raw cacao) ir šokolāde savā tīrākajā formā, viegli apceptas un samaltas pupiņas. Domājiet par kakao kā par orģinālo šokolādes formu, kuru bija iecienījuši senie maiji un acteki.