Jaunumi
Skolas un "CATA" autobusu kustības saraksts uz Līgatnes novada vidusskolu un bērnudārzu

Skolēnu autobusa kustību saraksts 2017./18.m.g.

 
 

Laiks

Pietura

 

Dienas

 

7:00

Bajāri

 

P.- P.

 

7:06

Ošu iela

 

P.- P.

 

7:16

Gulbji

 

P.- P.

 

7:24

Upes iela 2(AS)

 

P.- P.

 

7:25

Sporta 14 (PII)

 

P.- P.

 

7:30

Vecbiemi

 

P.- P.

 

7:33

Ķempju pagr.

 

P.- P.

 

7:34

Ķempju bazn.

 

P.- P.

 

7:36

Kempji( Rijnieki)

 

P.- P.

 

7:37

Ozolnieku pagr.

 

P.- P.

 

7:41

Cēsu iela

 

P.- P. 

 

7:44

Skaļupes

 

P.- P. 

 

7:51

Gaujas iela7 (PII)

 

P.- P. 

 

7:53

Strautu liela 4(VSK)

 

 P.- P.

 

13:10

Strautu liela 4(VSK)

 

P.- P. 

 

13:20

Upes iela 2(AS)

 

P.- P. 

 

13:30

Sporta 14 (PII)

 

P.- P.

 

14:00

Strautu liela 4(VSK)

 

 P.- P.

 

14:05

L.dienas centrs

 

P.- P. 

 

14:15

Ķempju baznīca

 

P.-P. 

 

14:20

Upes iela 2(AS)

 

P.- P. 

 

14:30

Sporta 14 (PII)

 

P.- P.

 

15:00

Strautu liela 4(VSK)

 

P.- P. 

 

15:10

Ķempju baznīca

 

P.- P. 

 

15:20

Upes iela 2(AS)

 

P.- P. 

 

15:25

Elvi, A Dienas centrs

 

P.- P. 

 

15:35

Strautu iela 4(LS)

Caur Ķempjiem

P.- P.

 

16:00

Sporta 14 (PII)

 

 P.- P.

 

16:15

Bajāri

 

P.- P.

 

16:30

Halle

 

 P.- P.

 

16:40

Strautu iela 4(LS)

pēc pieprasījuma

O.T. 

 

17:00

L.Līgatne

 

P.- P. 

 

17:10

Halle

 

 P.- P.

 

17:30

Sporta 14 (PII)

Uz Ķempjiem, Gulbjiem pēc pieprasījuma

 P.- P.

 

18:00

L.Līgatne( Pie dīķa)

 

 P.- P.

 

18:10

Halle

karatē

O.C.

 

19:00

Sporta 14 (PII)

Uz Ķempjiem, Gulbjiem pēc pieprasījuma

 P.- P.

 

20:05

Halle

Pēc pieprasījuma

O.C.

 

20:15

L.Līgatne

 

 

 

Trešdienās reiss 14.00 no Strautu ielas 4 (LS)  nebrauc caur Ķempjiem!  

Skolēnu autobusa kustības saraksts, kas saistīts ar mācību procesa nodrošināšanu, šajā sarakstā netiek atspoguļots.

Skolēnu autobusa kustību saraksts var tikt mainīts konkrētai dienai. Ar izmaiņām var iepazīties pie skolas dežurantiem, autobusa šofera, ligatne.blogspot.com, skolēnus ar izmaiņām iepazīstina klases audzinātāji.

Jautājumu un ierosinājumu gadījumā zvanīt pa tālruni 26361250

Līgatnes novada pašvaldības skolēnu autobusa maršruts

 

AS "CATA" pasažieru satiksmes autobusa kustības grafiks un pieturvietas maršrutā Ratnieki-Līgatne

 

Pieturvietas nosaukums

Autobusa atiešanas laiks

1.

Ratnieki

7:10

2.

Vildoga

7:19

3.

Līgatnes stacija

7:28

4.

Līgatne (Augšlīgatne)

7:30

5.

Sporta iela 14 ("Zvaniņi")

7:33

6.

Mehāniskās darbnīcas

7:37

7.

Fabrika (Lejas Līgatne) "Centrs"

7:42

8.

Gaujasmala

7:50

9.

Fabrika (Lejas Līgatne)

7:58

10.

Līgatne (Augšlīgatne)

8:08

 

 

 

 

2017-09-15
Laika ziņas
Aptaujas