Jaunumi
Sociālās uzņemējdarbības attīstības platforma New Door aicina jaunus dalībniekus

"New Door" ir starptautisks sociālās uzņēmējdarbības akselerators un Latvijā darbojas jau trešo gadu. Šajā laikā esam bijuši atspēriena punkts teju trīsdesmit sociālajiem uzņēmumiem, kuri ik dienu padara Latvijas iedzīvotāju dzīvi labāku.
New Door 2016 sāk jaunu dalībnieku uzņemšanu starptautiskajā sociālā biznesa iniciatīvu attīstības programmā kas tiek īstenota Sociālās uzņēmējdarbības pieredzes apmaiņas projekta (SEEEP - Social Entrepreneurship Experience Exchange Project) ietvaros ar Zviedrijas Institūta SI.-Sweedish Institute atbalstu sadarbībā ar Latvijas Sociālās uzņēmējdarbības asociāciju. Ar zināšanām dalīsies pieredzējušie speciālisti, sociālie uzņēmēji un novatori no Zviedrijas, Ukrainas, Latvijas un citām valstīm.
Ja  vēlaties attīstīt savas sociālās uzņēmējdarbības idejas un/vai sociālos projektus vai uzlabot jau strādājoša uzņēmuma darbību, atrast jaunus partnerus un saņemt konsultācijas no Latvijā labākiem biznesa un sociālā biznesa mentoriem, šis projekts ir domāts tieši Jums!
Lai pieteiktos, interneta vietnē www.newdoor.lv līdz 2016. gada 15. oktobrim ir jāaizpilda pieteikums.
Rezultāti tiks paziņoti visiem pretendentiem līdz 20.10.2016 un labākie tiks ielūgti uz intervijām 22-23.10.2016
10 labākie projekti piedalīsies starptautiskajā akseleratorā sākot ar
30. oktobri - 1 seminārs
2 seminārs - 13. novembrī
3 seminārs - 27. novembrī
4. seminārs un starptautiskais pieredzes apmaiņas forums 10.-11. decembrī Rīgā un/vai Jūrmalā.


Publicēts 2016. gada 11. oktobrī

2016-10-11
Laika ziņas
Aptaujas