Jaunumi
Starptautiskās jaunatnes dienas svinības "Jauniešu festivāls 2017" Liepājā

Liepājas Pilsētas pašvaldība un Liepājas "Jauniešu Māja" sadarbībā ar Izglītības un zinātnes ministriju aicina Jūs uz Jauniešu festivālu 2017.

Starptautiskās jaunatnes dienas ietvaros, 12. augustā, sastapsies trīs jauniešiem svarīgi vasaras notikumi - Vislatvijas jauniešu festivāls, Latvijas Jauniešu galvaspilsētas 2018 paziņošana un Ghetto football turnīrs, sniedzot jauniešiem iespēju iesaistīties lielākās ielu futbola kustības sacensībās.

Dienas garumā notiks dažāda veida aktivitātes:

no 14:00 laižam gaisā darbnīcas, spēles, izaicinājumus, aktivitātes, uzdevumus, radošās darbnīcas, ērmriteņu izbraucienu, boulinga aktivitātes, konkursus, darbojas informācijas centrs par dažādiem pasākumiem un projektiem Liepājā, Latvijā un Eiropā. Kā arī paralēli norisināsies Ghetto Football turnīrs.
no 15:30 Plāns B Lazer Tag, Graffiti, ērmriteņi, Jauniešu projekts - Paplašinātā realitāte "Mans pilsētas portrets" izstādes atklāšana;
no 19:00 Jauniešu galvaspilsētas 2018 apbalvošana, Holi krāsas, Rave Team, Workout Generation, Wild Weels un Red Lion deju grupas apvienotais šovs, putu ballīte, konkursi, balvas un koncerti!

Papildus atgādinām, ka vēl līdz šīs nedēļas beigām gaidām pieteikumus no biedrībām, pašvaldībām vai jauniešu grupām, kas vēlas pasākumā piedalīties ar savām aktivitātēm (spēles, prezentācijas, uzdevumi, sportiskas aktivitātes u.tml.):
Pieteikties var līdz 2. augustam, aizpildot anketu http://ejuz.lv/f1f .

Facebook pasākums: ej.uz/fest2017 vai meklē FB: "Jauniešu Festivāls 2017"

Šeit aplūko kā mums gāja Latvijas Jauniešu Galvaspilsēta 2017 atklāšanā: www.youtube.com/watch?v=1JosCHD5NTo

Tiekamies Liepājā - Latvijas Jauniešu Galvaspilsētā 2017! Pasākums tiek rīkots Izglītības un zinātnes ministrijas Jaunatnes politikas valsts programmas 2017.gadam finansējuma ietvaros sadarbībā ar Liepāju - Latvijas Jauniešu galvaspilsētu 2017.

P.S. Jauniešu centriem, kam interesē iespēja nakšņot Liepājā, lūdzam rakstīt ziņu uz jauniesumaja@liepajasbjc.lv. Lūdzam ņemt vērā, ka naktsvietu skaits ir ierobežots, tādēļ aicinām sazināties pēc iespējas laicīgāk.

Ar cieņu,

Liepājas "Jauniešu Māja" komanda
Kungu iela 24, Liepāja, LV-3401
Mob. tel: +371 29600843
www.facebook.com/JauniesuMaja/

2017-07-27