Jaunumi
Te ir darbs. Siguldas sporta serviss aicina darbā galveno grāmatvedi

SIA “SIGULDAS SPORTA SERVISS”

Aicina pievienoties komandai:

Galveno grāmatvedi

SIA Siguldas Sporta serviss ir Siguldas novada pašvaldības kapitālsabiedrība, kas nodrošina Siguldas sporta infrastruktūras objektu darbību un attīstību. Tās prioritāte ir veidot pilnvērtīgu Siguldas novada iedzīvotājam un viesim pieejamu sporta un aktīvās atpūtas infrastruktūru, veicināt augsto sasniegumu sporta nozīmīgumu un sporta tūrisma attīstību. SIA Siguldas Sporta serviss apsaimnieko Siguldas Pilsētas trasi, Fischer Slēpošanas centru un Siguldas Sporta centru.

Prasības pretendentiem:

  • augstākā izglītība grāmatvedībā un/vai ekonomikā un/vai finansēs;
  • pieredze galvenā grāmatveža amatā ne mazāka par 3 gadiem;
  • pieredze finanšu vadībā un plānošanas jomā ne mazāka par 3 gadiem;
  • pieredze vadības grāmatvedībā, t.sk. pašizmaksas aprēķinos;
  • pieredze budžeta sastādīšanā, kontrolē un analīzē;
  • teicamas zināšanas grāmatvedības uzskaites jomā un ārējo normatīvo aktu pārzināšana;
  • pieredze ar personāla vadību saistītu dokumentu noformēšanā un algu aprēķinos;
  • prasme organizēt savu darbu un izvirzīt prioritātes;
  • augsta atbildības sajūta, precizitāte;
  • teicamas saskarsmes, komunikācijas un sadarbības prasmes;
  • prasme izmantot informācijas tehnoloģijas un grāmatvedības programmas.

Galvenie darba pienākumi:

  • organizēt uzņēmuma pilnu grāmatvedības uzskaiti atbilstoši LR normatīvo aktu prasībām;
  • plānot un organizēt finanšu līdzekļu plūsmu saskaņā ar uzņēmuma stratēģiskajiem mērķiem;
  • izstrādāt uzņēmuma grāmatvedības politiku un ieviest grāmatvedības procedūras;
  • izstrādāt iekšējos normatīvos aktus, kas saistīti ar finanšu un nodokļu uzskaiti;
  • sagatavot gada pārskatus, ceturkšņa pārskatus, citas finanšu un nodokļu atskaites;
  • veikt ar personāla uzskaiti saistītu dokumentu un algu aprēķinu sagatavošanu;
  • nodrošināt uzņēmuma vadību ar kvalitatīvu finanšu informāciju.

Piedāvājam:

  • iespēju strādāt dinamiskā un mūsdienīgā sporta infrastruktūras objektā;
  • interesantu un atbildīgu darbu;
  • sociālās garantijas;
  • mēnešalgu no 1350,00 – 1450,00 EUR pirms nodokļu nomaksas.

Iesniedzamie dokumenti:

  • motivācijas vēstule ar norādi “Galvenais grāmatvedis”;
  • dzīves gājuma, izglītības un darba pieredzes apraksts (CV).

Pieteikuma dokumentus lūdzam sūtīt līdz 2019. gada 11. jūlijam uz e-pastu: darbs@siguldassports.lv vai pastu: Siguldas Sporta serviss, Ata Kronvalda iela 7A, Sigulda, LV-2150. Dokumentus šajā adresē var iesniegt arī personīgi. (Dokumentus iesniegt ar norādi: SIA “Siguldas Sporta serviss” – Galvenais grāmatvedis). Uzziņas pa tālruni: 29135813.

2019-07-01
Laika ziņas
Aptaujas