Jaunumi
Turpinām ziedojumu akciju Diānas ģimenei!

 

Mēs, biedrība “Cerību spārni” pagarinām ziedojumu akciju Diānas ģimenei un aicinām līdzcilvēkus palīdzēt ģimenei tik ļoti svarīgā lifta/pacēlāja ierīkošanai kāpņutelpā.

To kā jūtas un pavada ikdienu ģimene, kurā ir bērns ar smagiem funkcionāliem traucējumiem, saprast un iedomāties droši nespēj daudzi. Strādājot un palīdzot ikdienā šīm ģimenēm, mēs redzam viņiem tik ļoti nepieciešamās vajadzības. Mēs lūdzam ikvienu, cik vien iespējams palīdzēt Diānas ģimenei, kura mīl savu bērnu un pakārto savu dzīvi rūpēm par bērnu, lai atvieglotu viņa ikdienu. Saliekot kopā mūsu iespējas, mēs varam palīdzēt!

Diānai ir smagi funkcionāli traucējumi un viņa diemžēl pati kopš dzimšanas nav spējīga ne staigāt, ne patstāvīgi sēdēt. Lifta ierīkošana ievērojami atvieglotu Diānas ģimenes pūles, dodoties ārpus mājas, jo 8 gadīgā Diāna atrodas ratiņkrēslā un no 2. stāva dzīvokļa ir sarežģīti izkļūt no mājām, lai apmeklētu tik ļoti svarīgās rehabilitācijas nodarbības. Mamma Diānu, kas nu jau sver 27 kilogramus, ik dienas vairākkārt līdz automašīnai nes uz rokām.

 

Mamma stāsta, ka visgrūtākais ikdienā ir tieši šo kāpņu pārvarēšana un bērna iecelšana mašīnā. Bet terapijas Diānai ir vitāli nepieciešamas, jo dod redzamu uzlabojumu un palīdz meitenei attīstīties.

Visi kopā varam palīdzēt un atbalstīt ģimeni viņiem tik nozīmīgā pacēlāja ierīkošanai kāpņutelpā, kas izmaksā 17 000 eur un atvieglot ģimenes sarežģīto un smago ikdienas dzīvi.

Ziedot un palīdzēt var zvanot pa tālruņa numuriem 90006661 (viens zvans 4,27 eur) vai 90006888 (viens zvans 1,42 eur).

Ziedojumu konts: LV38UNLA0050014911298.

Mērķis: Ziedojums Diānai.

Palīdzēsim Diānas ģimenei atvieglot ikdienas rūpes un sirsnīgi pateicamies ikvienam ziedotājam, kurš jau ir atbalstījis ziedojumu akciju!

 

 

 

2021-11-10