Jaunumi
Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests aicina skolēnus piedalīties konkursā "Mana vasara – droša vasara"

No 27. februāra līdz 30. martam norisināsies Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) radošo darbu konkurss “Mana vasara – droša vasara”, kura galvenais mērķis ir sniegt iespēju bērniem un jauniešiem radoši izpausties, savos darbos atainojot to, kā droši pavadīt savu vasaru.

Konkursā aicinām piedalīties 4.-9. klašu skolēnus, kuru uzdevumsir izstrādāt un iesniegt konkursa tēmai “Mana vasara – droša vasara” atbilstošu paša radītus radošu vizuāla formāta darbus, kuros attēloti drošības padomi vasarai:

·        4.- 6. klašu skolēniem – zīmējumu, gleznojumu, kolāžu vai citu radoša formāta darbu;

·        7.-9.klašu skolēniem fotogrāfiju vai fotogrāfiju kolāžu ar komentāru par drošību vasaras brīvlaika laikā.  

Konkursa darbi jāiesniedz līdz 30. martam ar autora norādītu vārdu, uzvārdu, kontakttālruni, e-pasta adresi, radošā darba aprakstu, darbus var nogādāt personīgi vai arī sūtīt pa pastu VUGD Prevencijas un sabiedrības informēšanas nodaļai, Maskavas ielā 5, Rīgā, LV-1050, fotogrāfijas ar komentāriem  aicinām iesūtīt uz e-pastu prese@vugd.gov.lv.

Konkursa rezultāti tiks paziņoti 13. aprīlī, publicējot tos VUGD mājaslapā www.vugd.gov.lv, kā arī nosūtot informatīvu e-pastu konkursa uzvarētājiem.Labākie darbi tiks izmantoti “Mana vasara – droša vasara” informatīvai kampaņai ar drošības padomiem skolēniem, un publicēti VUGD sociālo tīklu kontos, izmantojot mirkļbirku #drošavasara.

Iesūti mums savu radošo darbu, un varbūt tieši tavs padoms padarīs drošāku kāda bērna vasaru.

Plašāk par konkursa nosacījumiem skatiet šeit: http://www.vugd.gov.lv/lat/aktualitates/konkurss

 

Plašākai informācijai:

VUGD Prevencijas un sabiedrības informēšanas nodaļa

Tel. 67075871, prese@vugd.gov.lv


Publicēts 2017. gada 27. februārī

 

 

2017-02-27