Jaunumi
Vides dejas meistarklase Līgatnē 14. jūnijā

Iedvesmojies Līgatnē, uzzinot, kas ir vides deja un kā uzrakstīt savu dzīves stāstu. Laikmetīgās dejas festivāls “Vides deja” aicina iesildīt domas un ķermeni meistarklasēs “Kas ir vides deja?” un “Kā uzrakstīt savu dzīves stāstu?”. Dalība meistarklasēs brīva.

Horeogrāfe, formas teātra režisore, dejotāja Lilija Lipora iepazīstinās ar laikmetīgo deju, iesildot domas un ķermeni aktīvākai saspēlei ar vidi.

Dramaturģe Tatjana Meļehova aicinās veidot katram savu stāstu par sevi, savu dzīvi, uzsākot rakstīt savu dzīves stāstu.

Meistarklases domātas plašam interesentu lokam, bez priekšzināšanām. Tās veltītas katra personiskai izaugsmei un jaunu mākslas formu iepazīšanai caur personīgo pieredzi un stāstu.  

Meistarklases ir iepazīšanās ar Starptautisko laikmetīgās dejas festivālu “Vides Deja”, kas jau desmito gadu pēc kārtas pulcē māksliniekus un dejas interesentus satikties, iedvesmoties un autentiskā gaisotnē radīt neparastas vides dejas performances. Šogad festivāls norisināsies Līgatnē no 3. - 9. augustam. Festivāla galvenais mērķis ir izaicināt māksliniekus radīt darbus simbiozē ar apkārtējo vidi, kā arī veicināt kultūras un mākslas daudzveidību Latvijas reģionos.

Image may contain: one or more people and text

Nāc iepazīt laikmetīgo deju!

Pasākums notiks 14. jūnijā no plkst. 14:00 līdz 17:00 Līgatnes kultūras namā, Spriņģu ielā 4, Līgatnē.
Meistarklase notiks latviešu valodā.

Ierašanās no plkst. 13:30.

Meistarklases vieta: iekštelpās (Līgatnes kultūras namā) un/vai labvēlīgos laikapstākļos ārpusē. Dalībniekiem līdzi ērts, brīvai kustībai piemērots apģērbs.

Dalības maksa: bezmaksas.
Pieteikšanās līdz 2020. gada 12. jūnijam. Pasākumā ir ierobežots vietu skaits, tādēļ lūdzam reģistrēties.
Pieteikšanās: https://ej.uz/videsdeja-meistarklase

 

 

 

 

 

 

 

 

2020-06-13