Jaunumi
Vidzemes Inovāciju nedēļā uzņēmēji varēs saņemt intensīvās konsultācijas savam biznesam

27. februārī koncertzālē “Cēsis” Vidzemes Inovāciju nedēļas ietvaros jau otro gadu tiek rīkotas intensīvās biznesa konsultācijas, kas pērn pulcēja krietnu skaitu apmeklētāju. To laikā varēs saņemt uzņēmējdarbības atbalsta organizāciju, pētnieku un zinātnieku padomus dažādu biznesa izaicinājumu un citu problēmjautājumu risināšanai.

Pasākuma formāts no tradicionālām biznesa kontaktbiržām atšķiras ar intensīvu konsultāciju formu (speed consulting), kur to dalībnieki 20 minūtes var aprunāties ar iepriekš jau izvēlētu vienu vai vairākiem speciālistiem, pēc tam dodot vietu nākamajam dalībniekam. Pagājušā gadā īsā laikā notika ap 50 šādu konsultāciju un dalībnieki īpaši novērtēja iespēju veidot konstruktīvas sarunas pie dažādiem speciālistiem.

 

Dalībniekiem ir iespēja uzzināt ekspertu pieredzi, dibināt kontaktus, gūt sadarbības partnerus, saņemt atbildes uz jautājumiem par eksportu, produktu, tehnoloģiju attīstību, kā arī šobrīd pieejamiem atbalsta instrumentiem. Konsultācijas sniegs zināmi speciālisti, tostarp Meža un koksnes produktu pētniecības attīstības institūta direktors Andrejs Domkins, Vidzemes plānošanas reģiona projekta “GoSmart BSR” inovāciju brokere Ilona Platonova, Attīstības un finanšu institūcijas “Altum” vadītāja Olita Untāla, LIAA pārstāvji, tai skaitā Tehnoloģiju skautiun citi. Detalizēta informācija par konsultāciju tēmām un ekspertiem, kā arī reģistrēšanās: https://bit.ly/2tsAwnH

Reģistrēšanās līdz 24. februārim, norādot vēlamo tikšanās laiku un izvēlēto vienu vai vairākus ekspertus. Katrai konsultācijai ir ierobežots laiks, tāpēc dalībniekiem iepriekš jāsagatavojas, lai varētu izklāstīt informāciju par pārstāvēto biznesu, produktu vai pakalpojumu, kā arī skaidri definētu būtiskākos jautājumus. Ar reģistrētajiem dalībniekiem pasākuma koordinators sazināsies.

Dalībnieku skaits ir ierobežots.

No 24. - 28. februārim norisināsies Vidzemes Inovāciju nedēļa 2020, kuras ietvaros organizēti dažādi pasākumi visā reģionā ar mērķi rosināt esošos un topošos uzņēmējus, darbiniekus, vadītājus saskatīt inovāciju potenciālu savā ikdienā. Vairāk par pasākumu kopumu lasiet mājas lapā: http://innovation.vidzeme.lv/lv/. Intensīvās biznesa konsultācijas organizē Vidzemes plānošanas reģions un Vidzemes uzņēmējdarbības centrs.

 

Papildu informācija: Ineta Tauriņa, +371 26382820, ineta.taurina@vidzeme.lv.

2020-02-14
Laika ziņas
Aptaujas