Jaunumi
VPR aicina uz bezmaksas semināru "Atbalsta instrumenti un iespējas uzņēmējdarbības attīstībai"

Bezmaksas semināra ietvaros būs iespēja uzzināt arī par Eiropas Savienības fondu finansējumu uzņēmējdarbībai 2014.-2020. gadā, tai skaitā pārrobežu sadarbības programmu sniegtajām iespējām. Seminārā piedalīties ir aicināti pašvaldību speciālisti, jaunie un pieredzējušie uzņēmēji, kā arī citi interesenti, kas plāno sākt vai vēlas attīstīt uzņēmējdarbību.

Seminārs būs lieliska iespēja no pieredzējušiem speciālistiem uzzināt jaunākās aktualitātes uzņēmējdarbības atbalsta jomā. Pašvaldību speciālistiem un jau pieredzējušiem uzņēmējiem šī ir iespēja papildināt un atsvaidzināt savas zināšanas par biznesa atbalsta mehānismiem, savukārt jaunajiem uzņēmējiem seminārs sniegs vērtīgu ieskatu, kādi ir papildus instrumenti sava biznesa pirmo soļu stiprināšanai.

Plānotā semināra laikā būs ne tikai iespēja uzzināt par aktuālajām atbalsta iespējām, bet arī saņemt finanšu institūcijas ALTUM konsultācijas par pieejamajām programmām un biznesa plānu sagatavošanu. Uz ALTUM konsultācijām lūgums pieteikties atsevišķi, rakstot uz e-pastu uznemejdarbiba@vidzeme.lv.

Semināra norises vieta: Koprades mājā SKOLA6 (Lielā skolas iela 6, Cēsis). Informatīvajā pasākumā tiks apskatītas šādas tēmas:

  • Projekts – pamats finansējuma un konsultatīvā atbalsta saņemšanai. Irīna Kulitāne, SIA Konso valdes priekšsēdētāja, projektu eksperte
  • Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA). Pieejamie atbalsta instrumenti uzņēmējiem un tūrisma uzņēmējiem. LIAA pārstāvis.
  • Starptautisko projektu programmu (Interreg, Horizion2020 u.c.) iespējas uzņēmējiem, veiksmīgie piemēri. Irīna Kulitāne, SIA Konso valdes priekšsēdētāja, projektu eksperte
  • Lauku atbalsta dienests (LAD). Aktuālās programmas uzņēmējiem lauku teritorijās. LAD pārstāvis.

Detalizēta semināra programma pieejama šeit. Programmā ir iespējamas izmaiņas, aktuālākajai informācijai sekojiet VPR mājaslapas semināru sadaļā. Pieteikšanās semināram līdz 10. jūnijam, aizpildot anketu šeit.

 

Papildu informācija:

Lelde Ābele

Vidzemes uzņēmējdarbības centra vadītāja

+371 64219021


Publicēts 2016. gada 2. jūnijā

2016-06-02
Laika ziņas
Aptaujas