Jaunumi
XXV Vispārējo Dziesmu un XV Deju svētku noskaņas Līgatnē

Šis ir Dziesmu un Deju svētku gads, kas jau ierasti nāk gan ar prieku un rūpīgu gatavošanos, gan ar raizēm un bēdām par neiegūtām biļetēm. Lai sagādātu svētku noskaņu arī tiem, kas uz svētkiem netiks, esam padomājuši par svētku noskaņu Līgatnē. Pirmā iespēja iejusties svētku gaisotnē būs 13. aprīlī, kad Līgatnē tiksies četri kori, lai izdziedātu dažas no Dziesmu svētku dziesmām. Koncerta sākums plkst. 17:00. Ieeja bez maksas.

 

Nākamais pasākums saistīsies ar Deju svētkiem. 18. maijā atklāsim Līgatnes novada svētku nedēļu ar XV Vispārējo Deju svētku uzvedumu "Tēvu laipas" Līgatnes Sporta hallē Augšlīgatnē. Šis koncerts pulcēs dejotājus no visa Cēsu deju apriņķa. 

30. jūnijā Dziesmu un Deju svētki visā Latvijā sāksies ar pasākumu "Gaisma līgo Latvijā". Stundā, kad saule ir visaugstāk debesīs, pulcēsimies, lai svinīgi paceltu svētku karogus un vēlētu veiksmes Līgatnes pārstāvjiem, kas dosies uz Rīgu.

Savukārt, atsaucoties Kultūras ministrijas aicinājumam, pašā svētku laikā galvenos svētku pasākumus rādīsim uz lielā ekrāna Līgatnes kultūras namā. 

Līgatnes Kultūras un tūrisma centra vadītāja

Inese Okonova

2013-04-20
Laika ziņas
Aptaujas