Jaunumi
Zeit aicina uz stāstnieku vakariņām ar filosofu un antropologu Ventu Sīli

Aicinām apmeklēt Stāstnieku vakariņas.

Klātbūtnes notikums 3 kārtās.

Patiesās sarunās un stāstu dziļumā ir iespējams iegrimt, ja esi klātesošs. Līdzīgi ir ar labu maltīti – to nevar izbaudīt, lasot vai klausoties kāda cita sajūsmā. Tā tomēr ir personiska un klātbūtnes pieredze.

Atjaunotā Kasku ceha telpās Zeit aizsāk jaunu tradīciju, kur jūs, baudītāji, varēsiet īstas sarunas, stāstus un vakariņas apvienot vienā unikālā pieredzē.

Izmeklēta 3 kārtu ēdienkarte Zeit šefpavāra Oskara izpildījumā un aizraujošu stāstnieku sarunas ilggadējā vairāku TV un radio raidījumu producenta un vadītāja Gustava Terzena /TV – “Ziemeļu Puse”, “TE!”, “Karaliste”, “Literatūre”, Radio – SWH Rock “Smagu Vakar!”, SWH “Dzīvās Vakariņas”, Radio 101 “Ausīs Rīts”/ virsvadībā.

Ja sarunas ieilgst, piedāvājam arī nakstmājas Zeit Hotel un lieliskas brokastis.

2. maijs:

Viesis:  vīru dvēseles pētnieks, filosofs un antropologs Vents Sīlis.

Stāsti par vīru lietām, kuras jādzird arī sievām un ne tikai. Vents vada vīru grupas un pēta vīrieša iniciācijas un garīgās izaugsmes jautājumus. Nereti aiz "veču" nocietinātajām stājām slēpjas izmisums, ciešanas un neziņa. Vents dalīsies redzējumā par mūslaiku lielākajiem izaicinājumiem, ar ko jāsastopas vīriešiem un to, cik tas patiesībā dziļi iespaido visu mūsu dzīves. 

Mielosimies, baudīsim stāstus un vizuālus pārsteigumus kopā!

Dalības maksa 15 eur

Ieejas kartes cenā iekļauts: welcome drink, vakariņas 3 kārtās un sarunas.

Vietu skaits ierobežots.

Biļetes: bilesuparadize.lv vai Zeit Cafe pa tālr. 25779944, info@zeit.lv

 

2019-05-02