Jaunumi
Mēs lepojamies! "Zeperi" saglabā Augstāko pakāpi.

 

Sirsnīgi sveicam Līgatnes novada vidējās paaudzes deju kolektīvu „Zeperi”, kas Cēsu apriņķa deju kolektīvu skatē ieguva Augstāko pakāpi!

2. martā CATA kultūras namā norisinājās Cēsu apriņķa deju kolektīvu skate. Visas dienas garumā savu prasmi dejā izdejoja un no žūrijas puses tika vērtēti divdesmit pieci kolektīvi no Cēsu deju apriņķa. Deju kolektīvi tika vērtēti atbilstoši kritērijiem: dejas mākslinieciskais izpildījums un rakstura atklāsme, dejas horeogrāfiskā teksta precizitāte, izpildījuma muzikalitāte, tautas tērpu valkāšanas kultūra un pareizība, kā arī deju kolektīva skatuves kultūra un kopiespaids.

Līgatnes novada Kultūras un tūrisma centra vidējās paaudzes deju kolektīvs D kvalitātes grupā ieguva 56,7 punktus un Augstāko pakāpi, garantējot savu dalību XXV Vispārējo latviešu Dziesmu un XV Deju svētku lieluzvedumā „Tēvu laipas”.

„Zeperi” skatē izdejoja izlozes dejas „Atnāca Lieldiena” /S.Zvejniece, V.Zilvers/ un „Mūžam citas nemīlēšu” /A.Puriņš, G.Valters/, un izvēles deju „Rūnu raksti” /J.Purviņš, D.Stalts/.

XXV Vispārējie latviešu Dziesmu un XV Deju svētki norisināsies Rīgā no 30.jūnija līdz 7.jūlijam. Deju svētku lieluzvedums "Tēvu laipas" Daugavas stadionā būs vērojams kopā četros koncertos 5. un 6. jūlijā, kā arī ģenerālmēģinājumā 4. jūlijā.

 

LKTC, Kultūras pasākumu organizatore

Katrīna Šteina

 

2013-03-06