Jaunumi
ZZ Čempionāts aktīvākajai skolai dāvinās Carnival Youth koncertu

ZZ Čempionāts atklājis vienu no svarīgākajiem 11. sezonas noslēpumiem – skola, no kuras procentuāli pieteiksies vislielākais klašu skaits laimēs Latvijā populārākās jauniešu grupas  Carnival Youth akustisko koncertu. Kā ziņo Latvijā vērienīgāko skolēnu sporta un prāta spēļu, sacensību radošos uzdevumos un netradicionālos sporta veidos  organizatori,mūziķu koncerts skolā norisināsies 2016./2017. mācību gada noslēgumā, kopā ar uzvarētājiem vienojoties par viņiem vēlamo datumu.  

Carnival Youth pie bērniem un jauniešiem dosies ar plašukoncertprogrammu, spēlēs gan dziesmas no sava jaunā albuma “Propeller”, gan arī citus jauniešu iemīļotos hītus, kā, piemēram, “Never Have Enough” un “Brown Eyes And All The Rest”.  

Laimīgā skola tiks noteikta pēc pieteikuma termiņa beigām. Pretendējot uz vērtīgo balvu, skolēniem jāatceras, ka uzvarēs tā skola, no kuras visvairāk klases ne vien reģistrēsies ZZ Čempionāta mājaslapā, bet arī pagūs iesniegt radošo mājasdarbu un izpildīt pārējās prasības. Ja pieteikto klašu procents daudzām skolām būs vienāds, tad uzvarētājs tiks noskaidrots ņemot vērā procentuāli lielāko reģistrēto skolēnu skaitu skolas klasēs. Ja arī pēc skolēnu procentuālās attiecības būs vienāds rezultāts, balvu iegūs skola, kura šo procentuālo attiecību būs sasniegusi pirmā. Tātad, ja izlaiduma vakaru vai kādus citus svētkus skolā vēlies nosvinēt dejojot un dziedot līdzi Carnival Youth, pasteidzies ar mājasdarba iesniegšanu un mudini arī pārējos skolēnus būt aktīviem!

Atgādinām, ka pieteikties dalībai 11. sezonā ir aicināti visi Latvijas 1.–12. klašu skolēni līdz šī gada 13. martam plkst. 23.59, iesniedzot savas komandas radošo mājasdarbu. Uzdevumu mājasdarba izpildei var saņemt reģistrējoties ZZ Čempionāta mājaslapā www.zzcempionats.lv. Radošāko mājasdarbu autori dosies uz pusfināliem, kas šogad norisināsies Daugavpilī, Valmierā un Liepājā, bet 1.-4. klasēm piedaloties tikai digitālajā pusfinālā. ZZ Čempionāta fināls norisināsies ZZ Festivāla ietvaros Jūrmalā, kur atraktīvākās komandas 5.-12. klašu grupā sadalīs savā starpā 50 000 balvu fondu. Sākumskolas skolēni startēs atsevišķā uzskaitē.  

ZZ Čempionāta galvenais mērķis ir veicināt savstarpēju cieņu, iecietību un draudzību Latvijas skolēnu vidū, kā arī popularizēt aktīvu, radošu un gudru dzīvesveidu jauniešu vidū.  ZZ Čempionātu jau 11 gadus atbalsta un organizē telekomunikāciju uzņēmums “Tele2” un “Zelta Zivtiņa”. 2017.gadā  pasākums norisinās sadarbībā ar draudzīgām pilsētām Jūrmalu, Valmieru, Daugavpili un Liepāju.

 

Plašāka informācija:

Jūlija Vasiļjeva, “ZZ Čempionāta”sabiedrisko attiecību speciāliste

E.: julija.vasiljeva@zzcempionats.lv

Tel: 29413906

http://zzcempionats.lv


Publicēts 2017. gada 13. martā

2017-03-13