Līgatnes kauss zāles futbolā 2012/2013

24.martā,svētdien Līgatnes novada sporta centrā turpināsies  Līgatnes kauss zāles futbolā 2012/2013, kas norisināsies 6 posmos. Tajās piedalīties aicināts ikviens zāles futbola cienītājs un aktīva dzīvesveida piekritējs no visas Latvijas.
Ja vēlies pavadīt labi laiku, satikt jaunus draugus, tad tiekamies jau 24.martā Līgatnes kausa 6. posmā.

Komandu reģistrācija līdz plkst. 9.30
Sacensības sāksies plkst. 10:00

Sacensībām par pamatu tiek ņemti(FIFA) futzāla spēles  noteikumi. Komandas spēlē pēc sistēmas 5 pret 5 (4 laukuma spēlētāji un viens vārtsargs).Spēļu ilgums ir 2 x 7 minūtes,  bez pārtraukuma starp puslaikiem. komandas tiks dalītas A,B,C,D grupās atkarībā no komandu skaita. Play off izspēlē cīnās 8 komandas, kuras tiek sadalītas 4 pāros, atbilstoši iegūtajām vietām savās grupās, zaudētāju komanda izstājas no tālākās cīņas.....

Sacensību nolikums pieejams
šeit. Pieteikuma formu lejuplādēt šeit.

Līgatnes kausa izcīņas sacensības zāles futbolā rīko Līgatnes sporta klubs sadarbībā ar Līgatnes novada domi.