Tulkot

Izmantojiet Google, lai tulkotu vietni. Mēs neuzņemamies atbildību par tulkojuma precizitāti.

Apstiprināti braukšanas maksas atvieglojumi sabiedriskajā transportā

Apstiprināti braukšanas maksas atvieglojumi sabiedriskajā transportā

Paredzot atvieglojumus senioriem braukšanas maksai sabiedriskajā transportā Cēsu novadā, ceturtdien, 22.februārī, apstiprināta kārtība, kādā tiks piešķirtas atlaides transporta biļešu iegādei. 

Turpmāk braukšanas maksas atlaide 100% apmērā tiks piešķirta par diviem braucieniem kalendārajā mēnesī sabiedriskajā transportā ar pasažieru pārvadātāja AS “CATA” autobusiem  Cēsu novada teritorijā norādītiem maršrutiem.  Atvieglojumus varēs saņemt personas no 75 gadu vecuma, kuru pamata dzīves vieta deklarēta Cēsu novada teritorijā. 

Pakalpojuma saņemšana:

  • Lai saņemtu atvieglojumus, personai Cēsu novada Valsts un pašvaldības vienotajos klientu apkalpošanas centros vai apvienību pārvaldēs, uzrādot derīgu personas apliecinošu dokumentu, jāiesniedz iesniegumu par atvieglojumu piešķiršanu un elektroniskās abonementa kartes izsniegšanu.
  • Apvienību pārvaldes vai Valsts un pašvaldības vienotie klientu apkalpošanas centri iesniedz pārvadātājam informāciju par personām, braukšanas maršrutu un iekāpšanas/izkāpšanas pieturas vietu nosaukumu, kā arī braucienu skaitu mēnesī. 
  • Elektroniskās abonementa kartes izsniegšanu darba dienās nodrošinās Valsts un pašvaldības vienotais klientu apkalpošanas centrs vai apvienības pārvalde.

Vairāk informācijas par vienotajiem klientu apkalpošanas centriem meklē ŠEIT.

Elektroniskā abonementa karte tiek izsniegta bez maksas un būs derīga divus gadus kopš tās izsniegšanas brīža. Braukšanas maksas atvieglojumu sniegšanas kārtība stāsies spēkā 2024.gada 1.maijā.

Datums: 2024. gada 22. februāris
gtag('config', 'G-YL58XLKND2');