Tulkot

Izmantojiet Google, lai tulkotu vietni. Mēs neuzņemamies atbildību par tulkojuma precizitāti.

Līgatnes Mūzikas un mākslas skolas direktores amatā apstiprināta Līga Ruciņa

Līgatnes Mūzikas un mākslas skolas direktores amatā apstiprināta Līga Ruciņa

Šodien, 11.augustā, Cēsu novada domes sēdē amatā apstiprināta jaunā Līgatnes Mūzikas un mākslas skolas direktore Līga Ruciņa, kura amata pienākumus sāks pildīt no 12.augusta. L.Ruciņa direktora pienākumu izpildi veic jau kopš šā gada jūnija, kad pārtrauktas darba attiecības ar iepriekšējo skolas direktoru.


Līdzšinējais skolas direktors Kaspars Gulbis aprīlī iesniedza domei lūgumu atbrīvot viņu no direktora amata Līgatnes Mūzikas un mākslas skolā. Pēcāk tika izsludināts atklāts konkurss, kurā savu kandidatūru pieteica arī L.Ruciņa. Izvērtējot pretendentus, tika pieņemts lēmums virzīt apstiprināšanai L.Ruciņas kandidatūru Līgatnes Mūzikas un mākslas skolas direktora amatam.

L.Ruciņa uzsver, ka turpinās jau iesākto skolas virzīšanu pa izaugsmes kāpnēm: “Tiks veidots spēcīgs pamats jaunajiem profesionāļiem, lai viņi pēcāk būtu gatavi apgūt mūziku un mākslu jau nākamajā līmenī, un kļūtu par izciliem mūziķiem un māksliniekiem”, uzsver Ruciņa.

L.Ruciņai ir bagāta pieredze pedagoģiskajā darbā, arī mūzikas priekšmetu pasniegšanā. Iegūts maģistra grāds gan skolvadībā, gan pedagoģijā. Līgatnes Mūzikas un mākslas skolā strādā kopš 2019.gada kā klavierspēles skolotāja un direktora vietniece.

 

Datums: 2022. gada 11. augusts
gtag('config', 'G-YL58XLKND2');