Tulkot

Izmantojiet Google, lai tulkotu vietni. Mēs neuzņemamies atbildību par tulkojuma precizitāti.

Notiks Līgatnes skolas 65 gadu jubilejas salidojums “Zaļumballe"

Notiks Līgatnes skolas 65 gadu jubilejas salidojums “Zaļumballe"

Ar lielu prieku, gaidot atkalsatikšanās mirkļus un saviesīgu kopā būšana skolā un ballē, Jauno Līderu vidusskola izziņo programmu Līgatnes skolas 65 gadu jubilejas salidojumam “Zaļumballe”! 

Laiks nemainīgs un jau izziņotais – šī gada 8.jūnijs! 

  • No plkst. 15.00 būs atvērta skola ar dažādām aktivitātēm – būs iespēja apskatīt skolu un izstādi, notiks erudīcijas spēle, varēs piedalīties prezentācijā par skolas attīstību un iesaistīties līderu sarunās starp absolventiem un šodienas skolēniem. 
  • Plkst. 18.00 notiks svinīgais koncerts skolas parkā. 
  • Plkst. 20.00 sāks darboties fotogrāfa darbnīca un kafejnīca. 
  • No plkst. 20.00 mazliet mierīgāk, bet plkst. 22.00 jau jestrāk sāksies lielā salidojuma zaļumballe ar grupu "Zēgevoldes TRIO" līdz rīta gaismai. Gatavojam tādu atmosfēru, lai būtu ērti dejot uz deju plača un jauka kopā būšana pie galdiņiem skolas teritorijā. Līdzi aicinām ņemt groziņus! 

Dalības maksa EUR 10, reģistrējoties salidojuma dienā.

Jau pērn izsludinātais datums būs īpaši darbīgs Līgatnē un Latvijā. Salidojuma dienā Līgatnes kultūras namā notiek Eiropas parlamenta vēlēšanas un blakus skolai esošajā radošajā kvartālā “Zeit” lielkoncerts, tāpēc aicinām nākt kājām vai auto novietot pilsētas stāvlaukumos.

Tiem, kuri vēlas sniegt mērķziedojumus skolai vai salidojumam, tos var veikt uz Cēsu novada pašvaldības kontu SEB bankā. Rekvizīti: Cēsu novada pašvaldība, reģistrācijas numurs: 90000031048, konts: LV51UNLA0004013130835 ar norādi “Ziedojums skolai vai salidojumam, vai konkrētam mērķim”. 

Tiekamies jau pavisam drīz!

Datums: 2024. gada 16. maijs
gtag('config', 'G-YL58XLKND2');