Tulkot

Izmantojiet Google, lai tulkotu vietni. Mēs neuzņemamies atbildību par tulkojuma precizitāti.

Aktuālais attīstības projektos Līgatnē septembrī

Aktuālais attīstības projektos Līgatnē septembrī

Apstiprināts projekta pieteikums “Zvaniņu” siltināšanai 

Centrālajā finanšu un līgumu aģentūrā apstiprināts investīciju projekta pieteikums “Augšlīgatnes pirmsskolas izglītības iestādes “Zvaniņi” ēkas energoefektivitātes paaugstināšana”.

Projekta pieteikums apstiprināts ar nosacījumu veikt tehniskos precizējumus, un šis darbs jau ir sākts. Plānots ēkai nomainīt jumtu un veikt fasādes atjaunošanu.

Norit Jauno Līderu vidusskolas telpu pārbūve

Veiksmīgi norit Jauno Līderu vidusskolas telpu pārbūve. Paredzēts sakārtot telpu izvietojumu virtuves un mācību zonās un pielāgot telpas to funkcionālajām vajadzībām. Virtuves un ēdnīcas telpas tiks apvienotas vienā zonā, aprīkojot to ar atbilstošiem inženiertīklu risinājumiem.

Vairāk par projektu ŠEIT.

Kanalizācijas un ūdensvadu tīkla sakārtošana

Norit sadzīves kanalizācijas tīkla pārbūve Līgatnē. Projektā paredzēts pārbūvēt nokalpojušo sadzīves kanalizācijas kolektoru no Gaujas ielas 7 līdz Avotu ielai un no Gaujas ielas 13A pa Avotu ielu. Jaunizbūvētais sadzīves kanalizācijas tīkls tiks nodalīts no lietus ūdens kanalizācijas piemaisījuma, tā nodrošinot efektīvāku kanalizācijas attīrīšanas iekārtu darbību.

Vairāk par projektu ŠEIT.

Sākta ceļa “Asari–Blodziņi” pārbūvi

Norit Līgatnes pagastā esošā pašvaldības autoceļa “Blodziņi (Vaisuļi) - Asaru Ceļš” pārbūve. Projekta gaitā paredzēts pārbūvēt grants seguma autoceļu 1548 metru garā posmā.

Projekta gaitā paredzēts pilnībā pārbūvēt ceļa posmu, noņemt lieko apaugumu, iztīrīt un izveidot grāvjus lietus ūdens novadīšanai, nomainīt un saremontēt bojātās caurtekas, uzstādīt jaunas un atjaunot esošās ceļa zīmes. Tiks veikta esošās brauktuves profilēšana atbilstoši prasībām, kā arī jaunas grants seguma virskārtas izbūve. 

Vairāk par projektu ŠEIT.

Datums: 2023. gada 15. septembris
gtag('config', 'G-YL58XLKND2');