Tulkot

Izmantojiet Google, lai tulkotu vietni. Mēs neuzņemamies atbildību par tulkojuma precizitāti.

Aktuālais attīstības projektos Līgatnes apvienībā oktobrī

Aktuālais attīstības projektos Līgatnes apvienībā oktobrī

Augšlīgatnes pirmsskolas izglītības iestādes ēkas energoefektivitātes paaugstināšana

Līgatnes apvienības pārvalde Centrālajā finanšu un līgumu aģentūrā (CFLA) iesniegusi projektu finanšu resursu ieguvei Augšlīgatnes pirmsskolas izglītības iestādes “Zvaniņi” pārbūvei energoefektivitātes paaugstināšanai.
 
Tehniskie precizējumi CFLA iesniegti septembrī. Atbilde par projekta apstiprināšanu tiks saņemta oktobrī.
 
Projekta realizācijas gaitā paredzēts nomainīt ēkai jumtu un veikt ēkas fasādes siltināšanu energoefektivitātes uzlabošanai, lai samazinātu ikgadējo primāro enerģijas patēriņu un sasniegtu enerģijas ietaupījumu.
 

Norit Jauno Līderu vidusskolas telpu pārbūve

Rit noslēdzošie būvdarbi Jauno Līderu vidusskolas telpu pārbūves projektā. Līdz šim veikts lielākais darbu apjoms un jau drīz paredzēts aprīkot virtuves telpas ar darbam nepieciešamajām iekārtām. Projekta īstenošanas rezultātā tiks sakārtots telpu izvietojums virtuves un mācību zonās un telpas pielāgotas to funkcionālajām vajadzībām. Virtuves un ēdnīcas telpas apvienotas vienā zonā, aprīkojot to ar atbilstošiem inženiertīklu risinājumiem.

Vairāk par projektu ŠEIT.

Kanalizācijas un ūdensvadu tīkla sakārtošana

Turpinās sadzīves kanalizācijas tīkla pārbūve Līgatnē. Projektā paredzēts pārbūvēt nokalpojušo sadzīves kanalizācijas kolektoru no Gaujas ielas 7 līdz Avotu ielai un no Gaujas ielas 13A pa Avotu ielu. Jaunizbūvētais sadzīves kanalizācijas tīkls tiks nodalīts no lietus ūdens kanalizācijas piemaisījuma, tā nodrošinot efektīvāku kanalizācijas attīrīšanas iekārtu darbību.

Vairāk par projektu ŠEIT.

Sākta ceļa “Asari–Blodziņi” pārbūvi

Veiksmīgi norit Līgatnes pagastā esošā pašvaldības autoceļa “Blodziņi (Vaisuļi) - Asaru ceļš” pārbūve. Drīz tiks sākta ceļa grants seguma virskārtas ieklāšana.

Projekta gaitā paredzēts pārbūvēt grants seguma autoceļu 1548 metru garā posmā.

Paredzēts pilnībā pārbūvēt ceļa posmu, noņemt lieko apaugumu, iztīrīt un izveidot grāvjus lietus ūdens novadīšanai, nomainīt un saremontēt bojātās caurtekas, uzstādīt jaunas un atjaunot esošās ceļa zīmes. Tiks veikta esošās brauktuves profilēšana atbilstoši prasībām, kā arī jaunas grants seguma virskārtas izbūve. 

Vairāk par projektu ŠEIT.

Datums: 2023. gada 19. oktobris
gtag('config', 'G-YL58XLKND2');